خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سرهنگ پاسدار جواد فرامرزی گفت: از جمله امورات و برنامه مهم بسیج دانشجویی برنامه فاخر و فرهنگی اردوهای راهیان نور دانشجویی می باشد که با حضور دانشجویان عزیز در یادمان های ۸ ساله دوران دفاع مقدس در استان خوزستان محقق می‌شود.
کد خبر: ۹۴۹۸۱۰۲
|
۱۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۳

فرهنگ ایثار و شهادت و کار و روحیه جهادی مورد توجه بسیج دانشجویی است/اعزام 9 کاروان در غالب 36 اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور

سرهنگ پاسدار جواد فرامرزی مسئول بسیج دانشجویی سپاه نینوای استان گلستان در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری بسیج در مناطق عملیاتی جنوب کشور گفت: مقام معظم رهبری فرمودند تا زمانی که در کشور ما فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ کار و روحیه جهادی، علاقه‌مند و رهرو داشته باشد و این دو پرچم در کشور در اهتزاز باشند به کشور آسیب جدی وارد نمی شود.

فرامرزی اظهار داشت: فرهنگ ایثار و شهادت و کار و روحیه جهادی دو مقوله ای است که در بسیج دانشجویی مورد توجه و اهتمام جدی قرار گرفته است، از جمله امورات و برنامه مهم در این راستا برنامه فاخر و فرهنگی اردوهای راهیان نور دانشجویی می باشد که با حضور دانشجویان عزیز در یادمان های ۸ ساله دوران دفاع مقدس در استان خوزستان محقق می‌شود.

وی تصریح کرد: در سال ۱۴۰۱ با همت و تلاشی که در مجموعه دانشگاه های استان گلستان، مسئولین و معاونت های فرهنگی این دانشگاه ها رقم خورد ما به این موضوع نائل شدیم که با اعزام ۹ کاروان دانشجویی در قالب ۳۶ اتوبوس و ۱۶۵۰ نفر زائر دانشجوی دختر و پسر از دانشگاه‌های مختلف سراسر استان بتوانیم یک کارنامه پر افتخار و درخشان را در راهیان نور سال ۱۴۰۱ به ثمر نشانده باشیم.

مسئول بسیج دانشجویی سپاه نینوای استان گلستان در پایان خاطر نشان کرد: انشاالله که دانشجویان عزیز ما با حضور در این مناطق که در سال جاری از اهمیت بیشتری برخوردار بود خودسازی و بصیرت عمیق پیدا کنند و در محیط‌های دانشگاهی و خانواده و محل خود شاهد نقش آفرینی و حضور موثر این عزیزان باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار