حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از انهدام باند 5 نفره سارقانی که اقدام به سرقت 50 میلیارد ریال اموال منازل در شهر اصفهان کرده بودند در عملیات ضربتی کارآگاهان این پلیس خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۸۱۱۴
|
۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از اصفهان، حسین ترکیان رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت طلاجات از منزل وی و همچنین وقوع چندین فقره سرقت مشابه دیگر در غرب شهر اصفهان، بررسی موضوع به صورت تخصصی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی‌های میدانی و همچنین انجام یک سری اقدامات هوشمندانه پلیسی دریافتند که این سرقت ها توسط ۵ سارق غیربومی انجام شده است.

ترکیان ادامه داد: اقدامات لازم در این خصوص در حال انجام بود تا این که مأموران متوجه شدند این ۵ سارق در حال سرقت از منزل یکی از شهروندان هستند که بلافاصله وارد عمل شده و در یک عملیات کاملاً دقیق و ضربتی هر ۵ متهم را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان تصریح کرد: سارقان دستگیر شده هنگامی که با مدارک و مستندات و ادله محکم پلیس مواجه شده به ناچار لب به اعتراف باز کرده و صراحتاً از سرقت ۲۰ منزل در شهر اصفهان پرده برداشتند.

وی با بیان اینکه برابر ارزیابی صورت گرفته توسط کارشناسان مربوطه ارزش اموال به سرقت رفته توسط متهمان ۵۰ میلیارد ریال تخمین زده شده است، خاطرنشان کرد: در این رابطه متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار