خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین خواستار دائمی شدن اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران از نمایندگان مجلس شورای اسلامی شد.
کد خبر: ۹۴۹۸۲۴۰
|
۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۴

قزوین_ سمیه اسمعیلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در گفتگو با خبرنگار بسیج با اشاره به قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران گفت: طی سال‌های گذشته این قانون به همت نمایندگان مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است.

وی افزود: مدت اجرای این قانون از سال 1399 تا 1400 بوده و براساس آن ایثارگرانی که به صورت قراردادی و شرکتی در دستگاه‌های اجرایی مشغول به کار بودند، با گذراندن مراحل گزینش تبدیل وضعیت شدند.

این مسئول گفت: اکنون مدت اعتبار قانون یاد شده به پایان رسیده ولی با توجه به مشکلات موجود در تبدیل وضعیت برخی از ایثارگران، از نمایندگان مجلس دائمی شدن این قانون را در برنامه هفتم توسعه خواستاریم.

اسمعیلی افزود: مکاتبات اداری و تلفنی با چهار نماینده مجلس شورای اسلامی استان قزوین انجام شده تا به این مهم عنایت ویژه‌ای داشته باشند و با رایزنی و هماهنگی با دیگر نمایندگان مجلس، قانون یاد شده را دائمی کنند.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها