خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
باهدف صیانت از اراضی کشاورزی و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز؛
رزمایش حافظان زمین باهدف صیانت از اراضی کشاورزی و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز، قزوین برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۹۸۲۶۷
|
۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۰

قزوین_ به گزارش خبرنگار بسیج، رزمایش حافظان زمین عصر امروز در باغستان سازمان جهاد کشاورزی استان با حضور علی شعبانی رییس کل دادگستری، حسین رجبی دادستان عمومی و انقلاب قزوین، محمدحسین عطایی سرپرست سازمان جهاد کشاورزی و سایر نمایندگان دستگاه‌های اجرایی، قضایی و انتظامی استان برگزار شد.

در این رزمایش ۴۰ ضابط قضایی به همراه ۲۰ خودرو از دستگاه‌های امور اراضی، منابع طبیعی، محیط زیست، اداره کل مسکن و شهرسازی با هدف صیانت از اراضی کشاورزی، منابع طبیعی، آب و خاک تا پایان ایام نوروز در استان گشت زنی خواهند داشت.

علی شعبانی رییس کل دادگستری استان قزوین در این رزمایش اظهار داشت: این رزمایش با همت جمعی دستگاه‌ها در راستای صیانت از اراضی کشاورزی و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در استان اجرایی شده است.

وی اضافه کرد: سوداگران زمین و متخلفانی که حقوق عامه را زیر پا می‌گذارند باید آگاه باشند که با هرگونه تخلف در ابعاد مختلف برخورد شده و جای هیچ گونه اغماضی وجود ندارد.

در پایان این رزمایش رژه خودرویی اجرا و عملیات گشت زنی در استان آغاز شد.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار