حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان بوشهر با صدور پیامی ارتقاء جایگاه تیپ امام صادق علیه‌السلام این استان را به عملیاتی تبریک گفت.
کد خبر: ۹۴۹۸۲۷۵
|
۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۵

پیام تبریک مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان بوشهر

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، پیام مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر به شرح ذیل می باشد:

 

با سلام و تحیات

 

همت والا و عزم و اراده وافر شما در ارتقای این تیپ به مرتبه و جایگاه عملیاتی، مدال رشادت و نشان مجاهدتی است که برای همیشه زینت بخش سینه ستبر شما خواهد بود، بحمدالله تیپ امام صادق (ع)، امروز ترجمان عملی «تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّكُمْ» و مجاهدت و دلاوری رزمندگان این یگان ،مصداق عینی «وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ» است که به حول و قوه الهی لرزه بر اندام دشمنان انداخته است.

امروز مفتخر به آنیم که تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق (ع)، پیشانی رزمی جهادی سپاه در استان بوشهر، با کارنامه درخشان حضور در ماموریت های مختلف، به مصداق کلام نورانی مولای متقیان امام علی علیه السلام، دژ مستحکم مردم و مایه امنیت و زینت استان و کشور است.

اینجانب موفقیت و سربلندی توأم با عزت و اقتدار این یگان ،در انجام ماموریت محوله در جنوب خوزستان اعم از برقراری امنیت پایدار، مردم یاری و محرومیت زدایی، کمک های مومنانه، کشفیات، ساخت و ساز ها و فعالیت های مهندسی، تقویت روحیه و معنویت، تکریم بزرگان قبایل و عشایر مرزنشین، تداوم آموزش و کسب تجربیات فراوان و تکریم و تعظیم سربازان وظیفه و خانواده های آنان، علیرغم وجود همه مشکلات و کاستی ها ،که صد البته نه تنها خللی در عزم راسخ دلیرمردان این یگان ایجاد نکرده، بلکه تجربیاتی گرانسنگ و فرصت هایی طلایی در بطن تهدیدات بود، را خدمت شما فرمانده جهادی و خستگی ناپذیر، ارکان تیپ و همرزمان مجاهدم درحوزه نمایندگی ولی فقیه، برادران ارزشمندم در حفاظت اطلاعات و دیگر رزمندگان این تیپ، تبریک عرض نموده و موفقیت روزافزون همراه با عزت و سربلندی را برایتان آرزومندم.

سید عبدالرضا هاشمی

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار