حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
حجت الاسلام منتشلو به همراه فرمانده گردان دوم عملیاتی امام حسن (ع) و هیئت همراه در پایگاه‌های عملیاتی حضور پیدا کرده و ضمن عرض خداقوت به رزمندگان حاضر در این مقرها در جریان مسائل و مشکلات این مقرها قرارگرفتند.
کد خبر: ۹۴۹۸۴۴۶
|
۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

به گزارش خبرنگارخبرگزاری بسیج از کردستان، کردستان به نقل ازروابط عمومی سپاه سقز حجت الاسلام منتشلو به همراه فرمانده  گردان دوم عملیاتی امام حسن (ع) و هیئت همراه در پایگاه‌های عملیاتی حضور پیدا کرده و ضمن عرض خداقوت به رزمندگان حاضردراین مقرهادرجریان مسائل ومشکلات این مقرهاقرارگرفتند.


وی گفت:این صلابت و قدرت مرهون فضل الهی، ایمان و آگاهی ملت ایران، وجود رهبر و فرمانده‌ای حکیم و باصلابت و رزمندگان غیوری است که درسرسرتاسرجبهه مقاومت با اقتدار و صلابت از مرز‌های عقیدتی و جغرافیایی دفاع می‌کنند.


منتشلوضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی مدافعان حریم وطن در حفاظت و تأمین امنیت درسراسر استان اظهار داشت: بی‌تردید مدافعان امنیت و آسایش مردم با تلاش خستگی‌ناپذیر و ایثار بی‌وقفه زمینه‌ساز آرامش و امنیت پایدار در کردستان همیشه قهرمان هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار