حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تولیت آستان حضرت عبدالعظیم حسنی در مراسم توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی اظهار داشت : آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) با همیاری عده ای از خیرین گرامی اقدام به تهیه بسته های ارزاق کرده تا در اختیار خانوارهای نیازمند قرار بگیرد
کد خبر: ۹۴۹۸۵۳۴
|
۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۳

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکر روز یکشنبه در حاشیه مراسم توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی در  جمع خبرنگاران ضمن قدردانی از خیرین که در این امر خدا پسندانه شرکت کردند اظهار داشت: ما از خیرخواهانی که قصد شرکت در این امر خیر بشر دوستانه را دارند دعوت می کنیم و آمادگی دریافت هر گونه کمکهای آنها هستیم تا در اختیار خانواده های کم برخوردار که قبلا شناسایی شدند قرار بگیرد.

تولیت آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) با اشاره به نزدیک بودن ماه مبارک رمضان افزود: با یاری خدا و برنامه ای که آستان ترتیب دیده است قصد داریم در ماه مبارک رمضان هر شب سفره افطار داشته باشیم تا روزه داران عزیز سر سفره آقا سیدالکریم مهمان باشند.

وی خاطرنشان کرد : اعلام می کنیم که هر عزیزی قصد شرکت در این امر خدا پسندانه را دارد می تواند با اداره نذورات تماس بگیرد یا با مراجعه کمک های خود را تحویل همکاران ما بدهد.

خبرنگار میثم پاشنگ 

ارسال نظرات
پر بیننده ها