حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
به جهت افزایش سطح آشنایی بسیجیان با صنعت فولاد و فولاد سازی برنامه اردوی خانوادگی راهیان پیشرفت در راستای آشنایی با صنعت فولادسازی همراه با دیگر برنامه های فرهنگی با حضور کلیه نیروهای پایور و بسیجی در محل صنعت فولاد مبارکه اصفهان برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۹۸۵۹۷
|
۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۴

به گزارش خبرگذاری بسیج از لشکر مقدس ۱۴ امام حسین(علیه السلام)، به جهت افزایش سطح آشنایی بسیجیان با صنعت فولاد و فولاد سازی برنامه اردوی خانوادگی راهیان پیشرفت در راستای آشنایی با صنعت فولادسازی همراه با دیگر برنامه های فرهنگی با حضور کلیه نیروهای پایور و بسیجی در محل صنعت فولاد مبارکه اصفهان برگزار شد.

فرمانده گردان ۱۰۹ امام حسین)علیه السلام(  گفت: لازمه این امر آن است که اقدامات مختلفی انجام دهیم از جمله اینکه  بسیجیان را با دستاوردهای جمهوری اسلامی آشنا کنیم، لازم است بسیجیان ببینند که در صنعت در چه جایگاهی بودیم و الان در چه جایگاهی قرار داریم .

این فرمانده افزود : در این بازدید نیروها با فرایند تولید صنعت فولاد و دیگر محصولات بدست آمده از همین فولاد مثل: محصولاتی مثل انواع محصولات فولادی نورد گرم دیده، فولادی سرد دیده، فولادی قلع اندود شده، محصولات فولادی گالوانیزه شده و فولادی روکش رنگی از نزدیک آشنا شدند.

وی در پایان گفت: کارخانه فولاد مبارکه اصفهان، در تاریخ 3۲ دی ماه 1371 احداث شد. موقعیت جغرافیایی دقیق این کارخانه، در 75 کیلومتری جنوب غربی در شهر اصفهان است، ساخت مجتمع فولاد مبارکه، با هدف توسعهٔ ذوب آهن اصفهان مطرح شد. اما بعد از انقلاب، به صورت یک شرکت مستقل از ذوب آهن، اجرا شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار