حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
کارشناس اداره کل هوا شناسی کردستان گفت: از امروز تا اوایل روز پنجشنبه، کردستان در دامنه فعالیت امواج بارشی قرار دارد که و در این مدت شاهد بارش باران، وزش باد، رگبار و رعد و برق و احتمال تگرگ خواهیم بود.
کد خبر: ۹۴۹۸۶۲۵
|
۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴

روناک حسینی کارشناس اداره کل هوا شناسی استان کردستان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از کردستان، اظهار داشت: از بامداد امروزبرای هوای استان با عبور ناپایداری‌های زود گذر افزایش ابر، رگبار و رعد و برق بهاری و احتمال تگرگ بویژه در نیمه‌ی جنوبی استان پیش بینی می‌شود.

وی افزود: برای روز سه شنبه با توجه به ناپایداری‌های ضعیف احتمال بارش پراکنده در ساعات بعد ازظهر را خواهیم داشت.

حسینی در ادامه خاطر نشان کرد: از ظهر چهار شنبه تا بعدازظهر پنجشنبه استان در دامنه‌ی فعالیت سامانه بارشی قرارمیگیرد و در این مدت شاهد بارش باران، وزش باد، رگبار و رعد و برق و احتمال تگرگ خواهیم بود.

این کارشناس هوا شناسی بیان داشت: با توجه به میزان بارش‌ها احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه‌ها به ویژه در نیمه‌ی غربی استان وجود دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار