حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
رویداد نذرواره امید توسط حوزه های مقاومت بسیج و با محوریت پایگاه های مقاومت، با استفاده از ظرفیت های خیرین و سایر دستگاه های خدمت رسان با هدف کمک به خانواده های نیازمند با حفظ کرامت انسانی-اسلامی ایشان برگزار میگردد.
کد خبر: ۹۴۹۸۶۳۵
|
۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات، رویداد نذرواره امید توسط حوزه های مقاومت بسیج و با محوریت پایگاه های مقاومت، با استفاده از ظرفیت های خیرین و سایر دستگاه های خدمت رسان با هدف کمک به خانواده های نیازمند با حفظ کرامت انسانی-اسلامی ایشان برگزار میگردد.

این رویداد از روز نیمه شعبان المعظم، سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه) آغاز و تا نیمه رمضان المبارک، سالروز میلاد کریم اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام حضرت امام حسن مجتبی(علیه السلام) ادامه دارد.

گفتنی است در این رویداد "نذرواره امید" هر حوزه مقاومت با محوریت پایگاه های مقاومت بسیج تابعه، حداقل ۳۱۳ بسته معیشتی هر یک به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار تومان تهیه و با حفظ کرامت انسانی-اسلامی تقدیم خانواده های نیازمند می نماید.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار