حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول بسیج دانشجویی رفسنجان گفت: به همت بسیج دانشجویی، بیش از ۴۰۰ دانشجوی رفسنجانی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.
کد خبر: ۹۴۹۸۸۷۵
|
۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان ، مسئول بسیج دانشجویی رفسنجان گفت: امسال به همت بسیج دانشجویی، بیش از ۴۰۰ دانشجو از رفسنجان، راهی مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب شدند.
محمد علی شفیعی افزود: این دانشجویان با هدف آشنایی با مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند و به مدت ۵ روز از شمال تا جنوب خوزستان از یادمان ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید می کنند.
مسئول بسیج دانشجویی رفسنجان تصریح کرد: دانشجویان حاضر در این اردو از دانشگاه های آزاد، پیام نور، علوم پزشکی، کار و نرجس هستند .
او با تاکید بر استفاده از ظرفیت راهیان نور برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، بیان کرد: جایگاه دفاع مقدس در تمدن سازی اسلامی، فناوری‌های نرم انقلاب اسلامی و راهیان نور، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای مقابله با جنگ نرم دشمن، تبیین مکتب حاج قاسم و... از موضوعات تبیینی است که امسال در راهیان نور از سوی راویان به آن ها پرداخته می‌شود.
شفیعی تصریح کرد: برنامه‌های متنوع فرهنگی و محتوایی برای اردوهای راهیان نور طراحی شده است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار