خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سرهنگ پاسدار مجید زمانی ؛ معاون اجرایی و رییس ستاد راهیان نور سپاه نینوا استان گلستان گفت : علاوه بر تمرکز بر اعزام منظم کاروان ها ، بستر عزیمت های مردمی راهیان نور برای مردم شهید پرور گلستان فراهم شده است
کد خبر: ۹۴۹۸۸۸۳
|
۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۵

راهیان نور گنجینه عظیم انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان است / ۶۵۰۰ گلستانی امسال مهمان شهدای دوران دفاع مقدس بودند

به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان ، سرهنگ پاسدار مجید زمانی ؛ معاون اجرایی و رییس ستاد راهیان نور سپاه نینوا در گفت و گو اختصاصی با بسیج ضمن برشمردن فلسفه اردو های معنوی راهیان نور گفت : راهیان نور یک گنجینه عظیم برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوانی است که فردای کشور متعلق به آنهاست لذا با این حرکت معنوی جوانان ما بهتر درک می کنند برای حفظ این انقلاب الهی و این نظام مقدس چه رشادت هایی از سوی شهدا رخ داده است

زمانی افزود : راهیان نور را می توان بعنوان یک مدرسه انسان ساز مورد بررسی قرار داد که خروجی و ماحصل آن نسل جوان دهه هفتادی مدافعان حرم در مبارزه با داعش و جریان تکفیری است لذا یقینا امسال شهید حججی تربیت یافته راهیان نور و مکتب شهدای آن هستند.

این مقام مسئول ضمن اشاره به راهیان نور دانشگاهیان استان در سال جاری بیان داشت : در سال 1401 نزدیک به 2000 دانشجوی بسیجی از سراسر استان به راهیان نور اعزام شدند تا مهمان شهدا در کربلای ایران باشند که این اردو های دانشجویی تا 21 اسفند ادامه داشت و با پایان آن اردو های بسیج مساجد و محلات و اقشار مختلف بسیج شروع شد.

رییس ستاد راهیان نور سپاه نینوا تاکید کرد : با توجه به اعزام های دانش آموزی در نیمه دوم سال و اعزام های دانشجویی و محلات بیش از 6000 گلستانی امسال به راهیان نور اعزام شدند تا ایام آخر سال را با حال و هوای دفاع مقدس پشت سر بگذارند.

معاون اجرایی سپاه نینوا در ادامه ضمت دعوت از همه مردم برای این سفر معنوی گفت : در تلاشیم علاوه بر اعزام های منظم و برنامه ریزی شده کاروان ها ، طرح عزیمت های مردمی را گسترش دهیم تا خود مردم همچون اربعین حسینی به سمت مناطق عملیاتی سفر کنند و ما در اردوگاه شهدای گلستان واقع در مجتمع شهید باکری خرمشهر پذیرای آنها باشیم.

زمانی در پایان گفت : اگر زائری قصد عزیمت به راهیان نور با خودروی شخصی خود را داشته باشد خادمین شهدا در اردوگاه شهید باکری بصورت رایگان پذیرای زائر و خانواده او خواهند بود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار