حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
"مجتبی عبدالشاه "به عنوان فرمانده پایگاه نمونه بسیج اصناف شهرستان سمنان معرفی شد.
کد خبر: ۹۴۹۹۰۷۷
|
۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، با توجه به به ارزیابی های صورت گرفته فرمانده پایگاه امام جواد (ع) اتحادیه خواروبار بسیج اصناف سمنان "مجتبی عبدالشاه" به عنوان فرمانده پایگاه نمونه معرفی شد .

متن تقدیر نامه

بسم الله الرحمن الرحیم

 

برادر ارجمند جناب آقای مجتبی عبدالشاه

 

فرمانده پایگاه بسیج امام جواد (ع) اتحادیه خواروبار بسیج اصناف سمنان

 

در راستای تحقق تدابیر فرمانده معظم کل قوا ،براساس ارزیابی های انجام شده مبتنی بر فرآیند اشراف کلی فرمانده بسیج اصناف شهرستان سمنان در وضعیت و عملکرد سال ۱۴۰۱مفتخر به کسب عنوان موفق ترین پایگاه بسیج مستضعفین در بین پایگاه های بسیج اصناف شهرستان سمنان گردیده است.

از اینکه با حضور مقتدرانه ی خویش در صحنه دوران فعلی و شرایط حساس کشور که عامل مهم و اساسی در اثبات توان واقعی نظام است با توانمندی‌های مدیریتی، اخلاقی ،شجاعت، شهامت و آینده نگری اهتمام ورزیده اید .ضمن تقدیر و تشکر از کمک خالصانه و بی شائبه حضرتعالی در این امر ،از حضرت احدیت برای شما و خانواده محترمتان سلامتی و توفیق روز افزون را مسئلت داریم.

 

 امید است که در سایه توجه حضرت ولی عصر عجل الله و دعای خیر مقام معظم رهبری مدظله العالی در انجام تمامی ماموریت ها، موفق و موید باشید .

 

سرهنگ پاسدار مرتضی عبداللهی

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سمنان

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین