حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان:
فلاحی گفت: ١٠ هزار جلد کتاب در قالب ٣٠٠ عنوان شامل کتب دفاع مقدس و دینی برای تمام رده‌های سنی تهیه و در اختیار کتابخانه‌های عمومی شهر و روستا، مدارس ابتدایی و متوسطه استان به خصوص مناطق محروم قرار گرفت.
کد خبر: ۹۴۹۹۱۵۵
|
۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، فلاحی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت: ١٠ هزار جلد کتاب در قالب ٣٠٠ عنوان شامل کتب دفاع مقدس و دینی برای تمام رده‌های سنی تهیه و در اختیار کتابخانه‌های عمومی شهر و روستا، مدارس ابتدایی و متوسطه استان به خصوص مناطق محروم قرار گرفت.

 

وی عنوان کرد: مطالعه کتاب‌ها با استقبال اقشار مختلف مردم به خصوص دانش‌آموزان و دانشجویان مواجه شده است.

 

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی افزود: این کتاب‌ها توسط مؤسسه "قدر ولایت" برای توزیع به صورت رایگان در سطح استان در اختیار این اداره کل قرار گرفته است.

 

فلاحی، ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین آحاد مردم جامعه به خصوص قشر جوان و نوجوان را از اهداف این برنامه برشمرد و گفت: ارزش ریالی این کتاب‌ها ۳۰۰ میلیون تومان می‌باشد.


انتهای،پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها