حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
حجت الاسلام جلیلیان در مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه لشکر 29 حضرت نبی اکرم (ص):
حجت الاسلام جلیلیان در مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه لشکر 29 حضرت نبی اکرم (ص)، بر لزوم تبیین اهداف انقلاب اسلامی برای مردم تاکید کرد.
کد خبر: ۹۴۹۹۲۱۵
|
۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، حجت الاسلام شمس الله جلیلیان در مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در لشکر 29 حضرت نبی اکرم (ص) ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، تبریک سال جدید و ماه مبارک رمضان، با تأکید بر جهاد تبیین خاطر نشان کرد: باید مردم را به این باور برسانیم که انقلاب ما اسلامی و الهی بوده و یک کودتا یا تبدیل حکومت یا جابه‌جایی مهره‌ها نیست، انقلاب اسلامی ایران ادامه مسیر انقلاب امام حسین (ع) است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان کرمانشاه، حفظ انقلاب را مهم دانست و افزود: جهاد تبیین، راهبرد اعلامی مقام معظم رهبری برای خروج کشور از محاصره تبلیغاتی، مقابله با جریان تحریف و جنگ شناختی، بازگرداندن امید به مردم و تامین حق مردم به دانستن و تضمین امنیت روحی و روانی است.

حجت الاسلام جلیلیان یکی از ابزارهای دشمن را رسانه دانست و گفت: در جنگ نرم، آنها به گونه ای اطلاعات غیر واقعی را در جامعه هدف اطلاع رسانی می کنند که شناسایی واقعیت ها و غیر واقعیت ها دشوار می شود، در حقیقت جهاد تبیین یعنی مقابله با تحریف دشمن و اینکه ببینیم دشمن چه چیزی را با تغییر، تحریف می کند.

 

در پایان مراسم از زحمات حجت الاسلام عبدالکریم احمدی تقدیر و حجت الاسلام حامد احمدی به عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در لشکر 29 حضرت نبی اکرم (ص) معرفی شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها