حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
دکتر محسن قنادزاده به همراه اعضای کارگروه آب و محیط زیست سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری از قنوات شهرستان سلماس بازدید به عمل آورد.
کد خبر: ۹۴۹۹۲۶۱
|
۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۲

به گزارش پایگاه  سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور، دکتر محسن قنادزاده به همراه اعضای کارگروه  آب و محیط زیست سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری از قنوات شهرستان سلماس بازدید به عمل آورد.

مهندس عنقایی دبیر کارگروه تخصصی آب کشور با بیان اینکه یکی از مباحث جهاد تبیین در موضوع آب بسیج ملی حکمرانی و مدیریت آب می باشد، لذا احیای قنوات  به منظور تامین آب کشاورزی و شرب در روستاها بسیار حایز اهمیت است.

لازم به ذکر مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور در بازدید از قنوات شهرستان سلماس افزود: باید فضای باز منابع ابی که بصورت سفره باز عمل مینمایند. با روشهای اصولی و مهندسی با ایجاد دیواره های سنگی نفوذ پذیر توسط بسیج مهندسین عمران و معماری استان آذربایجان غربی محدود شود تا از بخار شدن آب در فصل تابستان جلوگیری بعمل آید.

ارسال نظرات
آخرین اخبار