حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
طرح کریمه اهلبیت(س) 2به منظور ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر طی آیینی با حضور معاون عملیات سپاه و فرمانده سپاه استان قم آغاز شد.
کد خبر: ۹۴۹۹۲۷۰
|
۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۶

طرح کریمه اهلبیت(س)در قم آغاز شد

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، طرح کریمه اهلبیت(س) 2به منظور ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر از 25 اسفندماه تا پایان ماه مبارک رمضان با همراهی و همکاری دستگاه های مختلف اجرایی، مردمی و جهادی در قالب گشت های امر به معروف و نهی از منکر،میزهای مهربانی، کافه گفت وگو، گشت های لسانی و بازرسی از صنوف در استان قم اجرا خواهد شد.

جانشین سپاه استان قم در حاشیه آغاز این طرح، طی سخنانی بیان کرد: شهر قم بعنوان آشیانه اهلبیت(س) و الهام بخش در سطح ملی و جهانی اهمیت بسزایی در مباحث مختلف به ویژه موضوعات فرهنگی دارد.

سردار مهدی کبیری پور با بیان اینکه امید می رود در قالب این طرح در حد توان و معذورات اقدامات موثری انجام بگیرد، گفت:دستگاه های مختلف اجرایی و خدماتی استان قم در اجرای این طرح در کنار سپاه و بسیج هستند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها