خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
با حضور مسوولان استانی و شهرستان البرز صورت گرفت؛
در مراسم تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز، از تلاش ها و زحمات حجت السلام والمسلمین مسعود محمدزاده تقدیر و حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی زاده به سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز معرفی شد.
کد خبر: ۹۴۹۹۲۸۳
|
۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۸

قزوین_ به گرارش خبرنگار بسیج، آئین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قزوین با حضور مسوولان استانی و شهرستان البرز در سالن اجتماعات شهید آوینی شهر الوند برگزار شد.

حسین رجبی، دادستان عمومی و انقلاب قزوین در آیین تکریم و معارفه دادستان شهرستان البرز بیان کرد: امروز دستگاه قضایی بر اساس قانون اساسی پرچمدار و پیشگام در حوزه احیاء حقوق عامه است و یکی از تکالیف دادستان به عنوان مدعی العموم پیگیری و احیاء حقوقی از جامعه است که در معرض تضییع قرار دارد. 

وی گفت: در همین راستا تمامی دستگاه ها و نهادها در بحث حقوق عامه تکالیفی برعهده دارند، که می بایست اجرایی شود.

 در پایان این مراسم از تلاش ها و زحمات حجت السلام والمسلمین مسعود محمدزاده تقدیر و حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی زاده به سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز معرفی شد.

 

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار