حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با تأکید بر اینکه نمی‌خواهیم سرعت پیشرفت در شهرستان‌ها کم شود، گفت: دولت سیزدهم نه دولت حزبی، نه جناحی و نه قبیله‌ای است، این دولت، دولت خدمتگزار است.
کد خبر: ۹۴۹۹۳۶۱
|
۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمیرم،  محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه فرماندار سمیرم گفت: نمی‌خواهیم سرعت پیشرفت در شهرستان‌ها کم شود، دولت سیزدهم نه دولت حزبی، نه جناحی و نه قبیله‌ای است، این دولت، دولت خدمتگذار است.

وی افزود: هر چیزی که بخواهد وقت دایره خدمت دولت را بگیرد و به هر اصلاحی که نیاز داشته باشد انجام خواهیم داد چراکه مسأله چند نفر خاص نیست، مسأله این است که مردم نیاز به یک خدمتگزار دارند.

جان‌نثاری با بیان اینکه خدمت به مردم نباید تعطیل شود، تصریح کرد: با مدیرانی که سهل‌انگار هستند تعارف نداریم؛ خدمت به مردم به هر نحوی که هست باید در اولویت مدیران باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: فضای شهرستان سمیرم باید به سمت آرامش، امید و نشاط حرکت کند چراکه بالاخره مردم باید باقوت زندگی کنند و لازم است از همه ظرفیت‌های موجود در این زمینه استفاده کرد.

وی با اشاره به حوادث تلخ ماه های گذشته در سمیرم تاکید کرد: نباید انسجام ملی خود را از دست بدهیم چرا که دشمن در این زمینه تلاش های فراوانی کرده است. ما باید تلاش کنیم وحدت ملی، منطقه‌ای، استانی و شهرستانی خود را حفظ کنیم و از تمام ظرفیت‌ها بهره ببریم.

جان‌نثاری در پایان خطاب به فرماندار جدید سمیرم اظهار کرد: در شهرستان به صورت ویژه به قشر جوان توجه کنید و حتما یک هیأت اندیشه ورز از جوانان تشکیل دهید و در این موضوع بیشتر از گذشته فعال باشید.

در این مراسم اصغر هدایت به عنوان فرماندار جدید شهرستان سمیرم معرفی و از زحمات مراد الیاس‌پور تقدیر شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار