حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
رئیس شورای اسلامی شهر گلستان گفت:با هدف ترویج ازدواج آسان اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند در شهرستان بهارستان انجام شد
کد خبر: ۹۴۹۹۳۷۰
|
۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۵

رقیه ابراهیمی روز پنجشنبه در محل بخشداری شهر گلستان و در مراسم اهدای جهیزیه به نوعروسان در شهرستان بهارستان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج ، بیان داشت: در پایان سال ۱۴۰۱ و آغاز سال جدید امروز ششمین مرحله از اهدای جهیزیه را به صورت نمادین داشته ایم.

رئیس شورای اسلامی شهر گلستان افزود: امروز از کل اهدایی ها تنها ۲۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در بهارستان با هدف ترویج ازدواج آسان تقدیم شد.

رئیس شورای اسلامی شهر گلستان گفت: اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند در شهرستان بهارستان با هدف ترویج ازدواج آسان انجام شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، این مراسم با حمایت شهردار، شورای شهر و فرماندار شهرستان بهارستان و مدیر کل کمیته امداد استان تهران سید ابوالفضل پرپنچی و همیاری مددی ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بهارستان با شکوه برگزار گردید.

خبرنگار میثم پاشنگ 

ارسال نظرات
پر بیننده ها