حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ویژه تبریز گفت: کاروان های راهیان نور سراپا حرکت به نور و نورانیت است، دلداده بیعت با شهیدان هستند و تأسی از مکتب خونین آن ها دارند.
کد خبر: ۹۴۹۹۳۸۳
|
۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان‌شرقی حجت‌الاسلام اباصلت فیضی زاده در جمع کاروان‌های راهیان نور در حسينيه وادی رحمت تبری، افزود: شهدای دوران دفاع مقدس در آن دوران طلایی خوش درخشیدند چراکه از  علی(ع) و سید الشهدا به عنوان پیشگامان راه، درس و عبرت گرفتند و تواتستند در آن دوران خطیر و حساس، هم علوی بیندیشند و هم حسینی انتخاب کنند.
وی در ادامه به تکلیف مقابله با دشمن در جنگ ترکیبی و هیبریدی اشاره و بیان کرد: بسیجیان با حضور در کاروان‌های راهیان نور باید در جهاد تبیین نیز همانند  دفاع مقدس جانانه حضور یافته و مثل شهدا در تبعیت محض از ولایت لحظه ای تردید نکنند.
حجت الاسلام فیض زاده اظهار کرد: همچنان که در اغتشاشات اخیر شاهد بودیم برنامه دشمن ایجاد تردید در مبانی نظام جمهوری اسلامی و عرصه ولایت مداری بود و هم اکنون نیز بسیجیان با تجربه اندوزی در سرزمین‌های نور می توانند این عرصه را نیز بر دشمن تنگ کنند.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین
آخرین اخبار