خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
بگفته مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین؛ صداوسیمای مرکز قزوین نوروز ۱۴۰۲ و در ماه مبارک رمضان با برنامه های متنوع میهمان مخاطبان خواهد بود.
کد خبر: ۹۴۹۹۴۲۲
|
۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۸

قزوین_ سعید انبارلوئی در گفتگو با خبرنگار بسیج بیان کرد: در نوروز و ماه رمضان سال 1402 سیمای مرکز قزوین با بیش از 9 عنوان ویژه برنامه همچنین در حوزه صدا نیز با بیش از 7 عنوان ویژه برنامه در خدمت مردم استان است.
رادیو قزوین در ایام نوروز با ویژه برنامه های «ساعت تحویل» ویژه برنامه تحویل سال به مدت 240 دقیقه و «سال نو احوال نو» در 6 قسمت به مدت 120 دقیقه ویژه برنامه صبحگاهی در صبح و عصر مخاطبان را همراهی خواهد کرد.

وی افزود: رادیو قزوین همچنین در ایام ماه مبارک رمضان با ویژه برنامه های «مینوبهار» ویژه برنامه افطار، «در حریم ماه» در 36 قسمت به مدت 120 دقیقه، «ویژه برنامه سحر» در 30 قسمت به مدت 110 دقیقه، «شب رحمت» ویژه برنامه شب های قدر در 3 برنامه به مدت 150 دقیقه، «ویژه برنامه روز قدس» به مدت 120 دقیقه و «ویژه برنامه نماز عید سعید فطر» به مدت 60 دقیقه به استقبال شنوندگان می رود. سیمای مرکز قزوین هم شب های نوروز با ویژه برنامه «چهلستون» در 15 قسمت 60 دقیقه ای مقابل چشمان مردم خوب استان خواهد بود.

انبارلوئی اظهارداشت: برای لحظه ی تحویل سال هم سیمای مرکز قزوین ویژه برنامه ای را به مدت 300 دقیقه بصورت زنده برای مخاطبان پخش خواهد کرد
مجموعه مستند 18 قسمتی با عنوان «یک قرن قزوین» هر قسمت به مدت 25 دقیقه در ایام نوروز از شبکه قزوین پخش خواهد شد. این مستند آرشیوی تغییر و تحولات استان قزوین در 100 سال اخیر از سال 1301 تا سال 1401 استان قزوین را مورد بررسی قرار می دهد.

انبارلویی اضافه کرد: سیمای مرکز قزوین همچنین سری جدید ویژه برنامه طنز تلویزیونی " قزوینی شو " را در ایام نوروز در 13 قسمت 30 دقیقه ای حدود ساعت 21 از شبکه استانی سیمای قزوین روی آنتن می رود. این برنامه تلویزیونی با هدف بیان موضوعات اولویت دار استانی و مبتلابه جامعه و معرفی مشکلات و معضلات جامعه به زبان طنز و جذاب برای مخاطب از سیمای مرکز قزوین پخش می شود. محور تولیدی «قزوینی شو» بیان ناشناخته های قزوین همچون ظرفیت های قزوین و میراث فرهنگی ملموس و غیر ملموس استان است. این برنامه شامل بخش هایی همچون: عصر صفوی؛آقای بیچاره؛مسابقه هفت خوان رستم؛آقای ازدواجی؛روانشناس؛بانکی ها؛استندآپ کودی؛دوربین مخفی است.

وی خاطرنشان کرد: برنامه های سیمای مرکز قزوین در ماه مبارک رمضان نیز به ترتیب: «شمیم سحر» ویژه برنامه سحر در 30قسمت 60 دقیقه ای، «ماه رخ» ویژه برنامه افطار در 30 قسمت 60 دقیقه ای، «تلاوت نور» ویژه برنامه جزءخوانی قرآن کریم در 30 قسمت 60 دقیقه ای، «شب های آسمانی» ویژه برنامه لیالی قدر در 3 قسمت 120 دقیقه ای، ویژه برنامه نماز عید فطر به مدت 60 دقیقه، ویژه برنامه روز قدس به مدت 120دقیقه است.

مدیر صدا و سیمای مرکز قزوین یادآور شد: خبر مرکز قزوین هم در نوروز 1402 گزارش های ویژه ی تولیدی ـ خبری با محوریت معرفی توانمندی ها و ظرفیت های گردشگری و فرهنگی استان را در دستور کار خواهد داشت تا مسافران نوروزی و گردشگران بیش از پیش با این ظرفیت ها آشنا شوند. محوریت برنامه های نوروزی صداوسیمای مرکز قزوین متشکل از بخش های مختلفی است که گفتگو با مسافران نوروزی، گفتگو با شهروندان قزوینی ، تبیین شعار سال، توصیه های بهداشتی و سلامت در ایام نوروز، بسته های صوتی شامل نوروز خوانی، یادنامه شهدا و ارتباط های تلفنی با مراکز استانها از جمله مهمترین بخش های این برنامه ها است.

انبارلویی در پایان اضافه کرد: صداوسیمای مرکز قزوین در ویژه برنامه های نوروزی خود که بصورت زنده پخش می شوند؛ گزارش های متعددی از فعالیت های این دستگاه ها که در ایام نوروز دارای کشیک هستند؛ تهیه و پخش می کند.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین