حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه سپاه نسبت به خدمت به مردم اهتمام دارد، گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن تودهنی محکمی به ضدانقلاب بود.
کد خبر: ۹۴۹۹۴۳۶
|
۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، سردار علی فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز پنجشنبه در دیدار با آیت الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس بانوی کرامت در سالن محراب حرم مطهر، با بیان اینکه تأمین امنیت کشور به ویژه حرم‌های مطهر مورد تأکید فرمانده سپاه است، افزود: از دشمن چیزی جز خباثت و دشمنی مورد انتظار نیست ولی اگر ما به وظایف خود عمل کنیم خداوند هم کمک خواهد کرد و دشمنان راه به جایی نخواهند برد.
وی با بیان اینکه دشمنان در آشوب‌های اخیر هر خباثتی که توانستند انجام دادند و با وجود این که انتظار موفقیت داشتند شکست مفتضحانه‌ای خوردند، گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن هم تو دهنی محکمی به ضد انقلاب و دشمنان این نظام بود و تمام دشمنی‌ها را خنثی کرد.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سپاه پاسداران خادم مردم ایران است، گفت: خادم در هر جایی که نیاز باشد حضور پیدا می‌کند و از ارائه خدمت دریغ ندارد بنابراین سپاه پاسداران نیز اینگونه است و هرجا بتواند به مردم شریف ایران خدمت رسانی می‌کند.
گفتنی است این دیدار با حضور سیدمحمدتقی شاهچراغی استاندار قم، سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه استان قم و برخی از مسئولان سپاه برگزار شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها