خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیرکل هواشناسی خوزستان از ورود سامانه بارشی به استان از روز یکشنبه خبر داد
کد خبر: ۹۴۹۹۴۸۸
|
۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۸

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان؛ محمد سبزه‌زاری  اظهار کرد: تا فردا جوی نسبتا پایدار روی استان خوزستان خواهیم داشت و در این ایام وقوع پدیده مه یا مه رقیق صبحگاهی در برخی از نقاط استان دور از انتظار نیست.

 

وی افزود: امروز وزش بادها در برخی از ساعات در مناطق جنوبی و مرکزی و غربی متوسط خواهد بود. تا روز یکشنبه روند افزایش دما پیش‌بینی می‌شود.

 

سبزه‌زاری افزود: سامانه بارشی از روز یکشنبه استان خوزستان را تحت تاثیر قرار خواهد داد و به تناوب تا اواخر هفته سبب رگبار و رعد و برق به ویژه در مناطق شمالی و شرقی، وزش بادهای متوسط گاهی شدید، احتمال ریزش تگرگ در برخی از مناطق و احتمال بارش برف در ارتفاعات خواهد شد.

 

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه‌روز گذشته آبادان با ۲۵.۷ و ایذه با ۵.۳ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط استان خوزستان گزارش شده‌اند. در این مدت تغییرات دمای اهواز بین ۲۴.۹ و ۱۱.۹ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین