خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان از تجلیل از سربازان وظیفه ناحیه مقاومت بسیج آبادان به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز جوان خبرداد.
کد خبر: ۹۴۹۹۵۱۱
|
۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۷

به گزارش خبرگزاری بسیج ناحیه مقاومت بسیج آبادان:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان گفت: به بیان شخصیت آن حضرت پرداخت و گفت:حضرت علی اکبر(ع) جوانی بود آراسته به فضایل ولایت و مکارم اخلاقی در سیمای نورانی او هویدا بود.

 

وی افزود :حضرت علی اکبر (ع) در نهایت ادب مصداق انسان کامل بود و این اخلاق و ادب را از اجداد پاک و مطهرش به ارث برده بود .

 

سروان علی البوسوادی سازندگی ناحیه مقاومت بسیج آبادان خاطرنشان کرد :یک جوان برای موفقیت پیشرفت در زندگی دنیوی و اخروی خود اگر حضرت علی اکبر (ع) را الگو قرار دهد قطعاً موفق خواهد شد.

 

در همین راستا و به مناسبت این ایام باسعادت از سربازان وظیفه ناحیه مقاومت بسیج آبادان با لوح تقدیر و هدایا نقدی مورد تجلیل قرار گرفتند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار