حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
عنقایی در گفتگو با خبرگزاری خبرگزای بسیج بیان داشت: یکی از مباحث جهاد تبیین در موضوع آب، بسیج ملی در حکمرانی و مدیریت آب کشورمی باشد، لذا احیای قنوات به منظور تامین آب کشاورزی و شرب در روستاها بسیار حایز اهمیت است.
کد خبر: ۹۴۹۹۵۲۷
|
۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۵

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین عمران ومعماری، حسین عنقایی، دبیر کارگروه آب و محیط زیست بسیج مهندسین عمران و‌معماری کشور پس از بازدید از طرح های آبرسانی در استان آذر بایجان غربی،اظهار داشت:
یکی از مباحث جهاد تبیین در موضوع آب، بسیج ملی در حکمرانی و مدیریت آب کشورمی باشد، لذا احیای قنوات به منظور تامین آب کشاورزی و شرب در روستاها بسیار حایز اهمیت است.
وی با اشاره به اینکه برای برطرف شدن تنش ها ی آبی نیاز به یک بسیج ملی می باشد، تصریح کرد:
با کمک بسیج مهندسین عمران و‌معماری به دستگاههای متولی آب در کشور از جمله ابخوانداری و آبخیزداری در استانها می توان فضای باز منابع ابی، که بصورت سفره باز میباشندرا با روشهای اصولی و مهندسی با ایجاد دیواره های سنگی نفوذ پذیر محدود،تا از بخار شدن آب در فصل تابستان جلوگیری بعمل آید.

ارسال نظرات
آخرین اخبار