حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تبریز- فرمانده سپاه مراغه گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۵ اردوی جهادی در شهر و روستا‌های مراغه برای محرومیت زدایی از مناطق محروم برگزار شده است.
کد خبر: ۹۴۹۹۵۸۴
|
۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، یحیی حیدری افزود: از ابتدای امسال تاکنون به همت گروه‌های جهادی برای س هزار نفر خدمات آموزشی، بهداشتی و عمرانی ارائه شده است.

وی ادامه داد: این خدمات در عرصه‌های پزشکی، دندانپزشکی، عمرانی، تهیه جهیزیه، پخت غذای گرم، توزیع بسته‌های معیشتی و واکسیناسیون دام روستا‌ها ارائه شده است.

حیدری اضافه کرد: به همت گروه‌های جهادی طی امسال ۲۰ واحد مسکونی با مشارکت کمیته امداد و بهزیستی برای خانواده‌های نیازمند ساخته شده و چهار واحد دیگر نیز در دست ساخت است.

وی اعلام کرد: در این شهرستان ۲۵۰ گروه جهادی فعالیت می‌کنند که گروه‌های جهادی مراغه در ارائه خدمات در عرصه‌های مختلف امسال رتبه نخست در آذربایجان شرقی کسب کرده اند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار