حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
نشست هم اندیشی جمعی از فعالین فرهنگی، گروه‌های مردمی و برخی مسئولین شهرستان با فرماندار شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد.
کد خبر: ۹۴۹۹۶۶۷
|
۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۷

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از ابرکوه، در این نشست محمدهادی زارع زاده فرماندار به تشریح توسعه عملکرد یکساله فرمانداری در زمینه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در شهرستان پرداخت و افزود: در این یکسال ما شاهد پیشرفت‌های چشمگیری در حوزه طرح‌های عمرانی، پروژه‌های راکد، فرهنگی و ابتکارت بوده ایم که امید است با همت هر چه بیشتر نیرو‌های جوان گامی بزرگ در جهت تغییر و تحول شهرستان برداریم.

در ادامه نیز فعالین فرهنگی و گروه‌های مردمی به مسائل و مشکلات عمده شهرستان در خصوص مسکن، صنعت، اشتغال، خدمات، نظارت بر عملکرد مدیران سیستم اداری، آب، راه آهن و. پرداختند.

در پایان نیز هم اندیشی‌های لازم در خصوص حل مسائل و مشکلات شهرستان نکاتی مطرح و مقرر شد دستورالعمل‌های لازم در خصوص رفع این مسائل اجرا گردد.

همچنین از زحمات و عملکرد فرماندار در یکسال اخیر توسط گروه‌های مردمی تقدیر و تشکر شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار