خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
با حضور امام جمعه موقت اندیمشک از نخبگان علمی ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک در نمازخانه این ناحیه تقدیر و تشکر شد.
کد خبر: ۹۴۹۹۶۷۷
|
۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۵

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در اندیمشک ؛ حجت الاسلام احمد محمدیان در مراسم تجلیل از نخبگان علمی اندیمشک گفت: اگر میخواهیم و دنیا صاحب قدرت شویم باید از از سه تحقیق ، پژوهش و علم وارد شویم.

 

وی عنوان کرد:  مشرق زمین از دیرباز محل تمدن بوده است مشرق زمین مستعد بوده انسان هایی از آن ظهور کرده که دنیا را تغییر داده اند.

 

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه اندیمشک گفت: بخش عظیمی از علمی که داریم به دست شیعیان درست شده است.

 

وی افزود: بزرگ ترین راه پیشرفت یک محقق این است، که جدای از عوامل بیرونی در یک خط فکری مشخص گام بگذارد و از عوامل بیرونی اثر نپذیرد.

 

امام جمعه موقت اندیمشک با اشاره به کلام یکی از شهدا گفت: جهانی فکر کنید و منطقه‌ای عمل کنید این کلام مهمی است که باید به آن توجه داشته باشیم.

 

وی در پایان با اشاره به موضوع زکات در اسلام گفت در اسلام به زکات توجه فراوانی شده است و زکات شما نخبگان هم این است که تحقیقات خود را به رشته تحریر درآورده تا دیگران نیز از آن استفاده کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار