مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: ۱۰۵ تیم عملیاتی و مراکز فوریت‌های برق (۱۲۱) بااستعداد نیرویی ۲۲۰ نفر، در ایام نوروز آماده خدمت‌رسانی به شهروندان و مهمانان نوروزی استان هستند.
کد خبر: ۹۴۹۹۶۹۹
|
۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۲
به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، خلیل عوض زاده بیان کرد: تیم‌های عملیاتی و اتفاقات برق استان به‌صورت آماده‌باش کامل در سطح استان حضور دارند تا در صورت بروز هرگونه حادثه احتمالی نسبت به رفع خاموشی‌های احتمالی و پایداری شبکه اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تمامی خدمات این شرکت به‌صورت غیرحضوری ارائه می‌شود، تصریح کرد: برای شهروندان هم استانی بستر ارائه خدمات غیرحضوری فراهم شده تا هر مشترک با نصب اپلیکیشن "برق من" بتواند به‌صورت غیرحضوری بیش از ۸۵ مورد از خدمات این شرکت از جمله خدمات مرتبط با ثبت خاموشی، اعلام مشکل روشنایی معابر، رفع خطر از تأسیسات مخاطره‌آمیز، رفع مشکل ولتاژ شبکه برق و خدمات امور مشترکین را ثبت و پیگیری کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ادامه داد: علاوه بر این مشترکان هم استانی می‌توانند از طریق تماس تلفنی با سامانه‌های  «۱۵۲۱» خدمات امور مشترکین و «۱۲۱» مرکز فوریت‌های برق استان نسبت به ثبت و پیگیری درخواست خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه مرکز اتفاقات توزیع برق سیستان و بلوچستان در طول سال به‌صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارد، افزود: شهروندان می‌توانند در صورت وقوع مشکلات ناشی از قطعی برق، اتصالی خطوط بـرق‌رسانی و هرگونه حادثه ایجاد شده در تأسیسات شبکه برق را به سامانه هوشمند مرکز اتفاقات برق استان «۱۲۱» اطلاع دهند تا همکاران این شرکت در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل اقدام کنند.
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار