حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
با همکاری کمیته امداد و ادارات بخش گلستان
مراسم اهدا جهیزیه به 19 زوج گلستانی در فرهنگ سرای فدک با حضور سرگرد پاسدار صادق قلی‌پور جانشین فرمانده سپاه ، فرماندار شهرستان بهارستان، بخشدار گلستان و نماینده کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار گردید.
کد خبر: ۹۴۹۹۷۱۹
|
۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۷

نماینده کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از بهارستان جانشین فرمانده سپاه در حاشیه این مراسم گفت: در این مراسم 19 زوج جوان به صورت حضوری جهیزیه خود را دریافت کردند.

وی با اشاره به اینکه ازدواج یکی از مقدس‌ترین و مهمترین قراردادهای بین جوانان است ، عنوان کرد: ماموریت اصلی سپاه خدمتگزاری به مردم است و در کنار آن محرومیت زدایی یکی دیگر از وظایف ما است.

سرگرد پاسدار صادق قلی‌پور با اشاره به اینکه ازدواج آسان یکی از عرصه‌های محرومیت زدایی است ، اظهار کرد: هدف از تهیه جهیزیه در درجه اول ازدواج آسان و تشکیل خانواده برای جوانان محروم گلستانی است.

 

خبرنگار: مهدی موسی خانی

ارسال نظرات
پر بیننده ها