خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران از زحمات و همراهی سید احمدموالی زاده، معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری خوزستان قدردانی کرد.
کد خبر: ۹۴۹۹۷۲۴
|
۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۴

 

در متن این لوح سپاس آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر شهیدان که با سینه ای به وسعت هفت آسمان کرانه ناپیدا عشق و دلدادگی 

به سوی معشوق ازلی و ابدی نماز عشق می گذارندو درود بر خادمین خدمتگزاران 

آن‌ها شکر باید گفت بر تقدیری که یاریمان نمود تا بار گران تقدیر و تجلیل از خادمین ایثارگران (همزمان با ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ در روزبزرگداشت شهدا) را به سر منزل مقصود برسانیم.

 

جناب آقای سید احمد موالی زاده

از شما صمیمانه تشکر می‌کنم که در طول سال گذشته همراه ما بودید یقیناً حمایت،

همراهی، تلاش، اراده و حضور شما عزیزان ایثارگردلیل بر آن شد که این خدمت ارزشمند و همایش ملی اینگونه باشکوه و با عظمت برگزار گردد.

برگزیده شدن شما فرهیخته گرامی که افتخار حضور در سومین همایش (تجلیل از خادمین ایثارگران و مروجین فرهنگ ایثار و جهاد وشهادت) را در بین جامعه ایثارگری کشور کسب نموده اید تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم این انتخاب پاسخی به تلاش‌های قبلی و انگیزه‌ای برای خدمت دهی در آینده که به قشر معزز ایثارگران را فراهم آورد.

سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار