خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: در طرح‌های نوروزی ۱۴۰۲، بیش از هزار و ۲۰۰ عضو جوان و نجاتگر فعالیت می‌کنند.
کد خبر: ۹۴۹۹۷۳۶
|
۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۵

وحید شعبانی گفت: با هدف اجرای طرح ملی خدمات نوروزی، جوانان هلال احمر با شعار "جوانان؛ سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی" تا پایان روز ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ در ورودی‌های شهر‌های استان هستند.

 

او می‌گوید: ۵۴۰ عضو جوان در این طرح مشارکت دارند، اعضای فعال و پویای جوانان استان در ۱۹ پایگاه موقت نوروزی و ۶ تیم سیار (سحاب) آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی در خوزستان خواهند بود.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: تیم‌های تخصصی حوادث ترافیکی نیز در پایگاه‌های ثابت و سیار مستقر و آماده امدادرسانی به حوادث هستند.

 

شعبانی گفت: پایگاه‌های ثابت و سیار به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستند پایگاه‌ها در مبادی ورودی و خروجی شهرستان‌ها و نقاط حادثه خیز جا نمایی شده که در این طرح، ۶۷۴ امدادگر و نجاتگر با استفاده از خودرو‌های سبک و نیمه سنگین امدادی مشارکت دارند.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان به مسافرین نوروزی توصیه کرد تمام نکات ایمنی را رعایت کرده و در صورت مواجهه با حوادث ترافیکی با شماره ۱۱۲ ندای امداد تماس حاصل نمایند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار