تبریز- ۳۰۰ بسته عیدانه معیشتی به همت خیرین، هیات امناء و گروه جهادی مسجد شهدای عباسیه به ارزش تقریبی هر یک به ارزش ۶۰۰ هزار تومان، امروز(شنبه ۲۷ اسفندماه) در آستانه عید نوروز تهیه و توزیع شد.
کد خبر: ۹۴۹۹۷۴۶
|
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۱

مسئول گروه جهادی مسجد شهدای عباسیه تبریز از تهیه و توزیع ۳۰۰ بسته عیدانه معیشتی در آستانه عید نوروز خبرداد و در ادامه گفت: این بسته ها به همت خیرین، هیات امنا و گروه جهادی مسجد عباسیه به ارزش تقریبی ۶۰۰ هزار تومانی شامل؛ برنج، مرغ، تخم مرغ، رب، ماکارونی، روغن، آب لیمو، نخود، کنسرو لوبیا، میوه و شیرینی است.

حسین وحیدی، در ادامه خاطر نشان کرد: این بسته های عیدانه در مرحله اول در میان اقشار بی بضاعت و کم بضاعت تبریز توزیع می شود و در مرحله دوم این کمک ها ۳۰۰ بسته دیگر در نیمه ماه مبارک رمضان و میلاد امام حسن پخش خواهد شد.

وی در ادامه به اهدا بن خرید لباس عیدانه در بین نیازمندان اشاره کرد و گفت: ۳۰۰ بن خرید لباس هر یک به ارزش ۳۰۰ هزار تومان نیز در آستانه عید نوروز برای افراد بی بضاعت و کم بضاعت آماده شده است و طی روز های آینده توزیع خواهد شد.

وحیدی به دیگر برنامه های مسجد شهدای عباسیه اشاره کرد و افزود: در طول ماه مبارک رمضان در مسجد شهدای عباسیه، پس از نماز مغرب و عشا، محافل مذهبی برقرار خواهد شد و همزمان نیز با برپایی سفره افطاری ساده از میهمانان پذیرایی خواهد شد.

ارسال نظرات