حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: به مناسبت ایام نوروز و ماه مبارک رمضان ۱۸ هزار بسته معیشتی در سطح استان به شکل محله‌ای و در قالب قرارگاه‌های محله اسلامی توزیع خواهد شد.
کد خبر: ۹۴۹۹۷۵۰
|
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ سردار محسن کریمی، فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی امروز در نشست قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) استان گفت: در طی سه سال گذشته به برکت هدایت‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری یکی از مهم‌ترین اقدامات سپاه و بسیج راه‌اندازی نهضت کمک مؤمنانه است که در طول بیماری کرونا اتفاق افتاد و روز به روز این طرح تکمیل‌تر و برکات آن برای مردم بیشتر شد.

وی افزود: بیش از ۵۰ عنوان خدمت در نهضت کمک مؤمنانه در نظر گرفته شد و به برکت بسیج عمومی که در این طرح اتفاق افتاد بسیاری از مشکلات مردم، خانواده‌ها و اقشار مختلف رفع شد و روز به روز استقبال مردم و خیرین برای مشارکت در این طرح بیشتر شد.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: توزیع بسته‌های کمک مؤمنانه یکی از برنامه‌های این نهضت خداپسندانه است که سپاه و بسیج در قالب قرارگاهی واحد با دبیری بسیج سازندگی در مناسبت‌های مختلف با اجرای رزمایش‌ها این امر را انجام داده و یکی از مهم‌ترین اتفاقات در این طرح بسیج کنندگی ظرفیت‌ها است.

وی با اشاره به اینکه به مناسبت ایام نوروز و ماه مبارک رمضان توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی به ارزش هر بسته یک‌میلیون تومان هدف‌گذاری شده،گفت: این تعداد بسته‌ها در سطح استان به شکل محله‌ای و در قالب قرارگاه‌های محله اسلامی انجام خواهد شد.

سردار کریمی افزود: همچنین به مناسبت اعیاد شعبانیه بیش از ۴ هزار بسته معیشتی در سطح استان توزیع شد و تاکنون بیش از ۶۲۲ هزار بسته معیشتی در سطح استان مرکزی توزیع‌شده و سعی داریم نهضت کمک مؤمنانه در سطح استان را در سال آینده باقوت بیشتری ادامه دهیم. 

وی خاطرنشان کرد: سپاه و بسیج در کنار مردم و متعلق به مردم است و باایمان، عمل صالح ، معنویت مبتنی بر اسلام ناب محمدی و تکیه‌بر بیانات مقام معظم رهبری در اجرای مأموریت‌ها گام برمی‌دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار