فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: امیدآفرینی، خدمت به مردم و جهاد تبیین سه راهبرد اصلی بسیج در اجرای فعالیت ها است و هدف اصلی ساختن ایرانی قوی، مستحکم و آباد است.
کد خبر: ۹۴۹۹۷۵۱
|
۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج استان مرکزی از زرندیه؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین بهره برداری از پروژه های محرومیت زدایی شهرستان زرندیه گفت: دشمنان انقلاب در جنگ ترکیبی به دنبال متوقف کردن پیشرفت کشور هستند و از دستاوردها و توفیقات نظام اسلامی در بخش های مختلف عصبانی می شوند و لذا یکی از رسالت های مهم سپاه حرکت شتابنده در جبهه خدمت به مردم است و هیچ گونه توقفی نخواهد داشت.

وی افزود: خدمت رسانی به مردم و ولی نعمتان انقلاب برای سپاه افتخاری بزرگ و بالاترین مدال و افتخار است و سپاه در راستای استقلال همه جانبه کشور، عزت ملت ایران و تامین امنیت تمام قد در میدان است و برای ساختن ایران قوی در همه بخش ها مستحکم گام برمی دارد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: ملت ایران با هوشیاری و تبعیت از ولایت از دل تحریم ها و تهدیدات دشمنان بزرگترین فرصت ها را خلق کرد و اگر امروز توانستیم در بسیاری از بخش ها خودکفایی به دست بیاوریم حاصل بسیج عمومی برای خدمت به کشور و مقابله با استکبار جهانی است.

سردار کریمی خاطرنشان کرد: امیدآفرینی، خدمت به مردم و جهاد تبیین سه راهبرد اصلی بسیج در اجرای فعالیت ها است و هدف اصلی ساختن ایرانی قوی، مستحکم و آباد است و قطعا قوی شدن در همه ابعاد تنها راه پیشرفت کشور است و سپاه در این راستا مصمم و جدی است.

امیدآفرینی، خدمت و جهاد تبیین سه راهبرد اصلی بسیج در فعالیت ها است

خدمت رسانی ۶۰ گروه جهادی در زرندیه

سرهنگ پاسدار محسن صادقی، فرمانده سپاه زرندیه نیز در آیین بهره برداری از پروژه های محرومیت زدایی این شهرستان گفت: امروز به برکت تفکر بسیج خدمت به مردم‌ به یک فرهنگ تبدیل شده و بسیج با همه ظرفیت ها و توانمندی ها در این مسیر حرکت می کند.

وی با اشاره به برنامه های سپاه در حوزه مسکن محرومین افزود: یکی از مهمترین اقدامات سپاه در شهرستان زرندیه ساخت مسکن محرومین است که در زرندیه ۷ واحد مسکن تحویل ولی نعمتان انقلاب شد و در سال آینده در این راستا برنامه ریزی خواهیم کرد.

سرهنگ صادقی افزود: توجه به مناطق محروم و قشر نیازمند از دیگر اولویت های سپاه در زرندیه است که بیش از ۶۰ گروه جهادی در این شهرستان در بخش های مختلف به مردم خدمت رسانی می کنند.

وی ادامه داد: توزیع بیش از ۵ هزار بسته معیشتی بین جامعه هدف در قالب طرح کمک مومنانه در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری انجام شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات