حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
کاروان راهیان نور حوزه ۱۲۸ بسیج حضرت ام البنین(س) و حوزه ۱۲۷ حضرت قمر بنی هاشم(ع) در یادمان شهدای طلاییه با روایتگری و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین شورگشتی حضور یافتند.
کد خبر: ۹۴۹۹۷۵۴
|
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۱

به گزارش خبرنگار بسیج از کرج، کاروان راهیان نور حوزه ۱۲۸ بسیج حضرت ام البنین(س) و حوزه ۱۲۷ حضرت قمر بنی هاشم(ع) در یادمان شهدای طلاییه با روایتگری و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین شورگشتی حضور یافتند.

پس از پایان جنگ، در این مکان، مقری برای جست‌وجوی پیکر مطهر شهدا دایر شد و در مکانی که تعداد زیادی از پیکرهای شهدا یافته شد، حسینیه‌ای به نام حضرت ابوالفضل‌العباس (ع) بنا گردید که در آن پنج شهید گمنام به خاک سپرده‌شده است. این یادمان در 8 کیلومتری غرب پاسگاه طلاییه قدیم و در منتهاالیه جنوب غربی مرز (در نزدیکی قسمت دال طلاییه) و در فاصله 300 متری سه‌راهی شهادت قرار دارد. باوجودآنکه عملیات اکتشاف نفت، این مناطق را تا حدی دستخوش تغییر کرده، اما دژها و خاکریزهای عملیاتی در جنوب و غرب این یادمان هنوز مشهود است.

انتهای پیام/ ر

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار