حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
قرمانده سپاه شهرستان کازرون گفت: ۳۵ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان در سال جاری در کازرون توزیع شد.
کد خبر: ۹۴۹۹۷۶۲
|
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون اظهار داشت: در آستانه سال نو و ماه مبارک رمضان3200بسته معیشتی و 21سری جهیزیه به خانواده ها و نوعروسان کم برخوردار شهرستان کازرون اهداء شد.

وی در این مراسم که در میدان صبحگاه ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون باحضور مسئولان شهرستان کازرون برگزار شد، ادامه داد: از ابتدای سال جاری با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کازرون و ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون35000هزار بسته معیشتی و170سری جهیزیه در بین نیازمندان شهرستان کازرون اهداء شده است.

فرمانده سپاه شهرستان کازرون تصریح داشت: در مرحله آخر در سال جاری که امروز برگزار شد 21سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند شهرستان کازرون شامل یخچال، اجاق گاز، لباسشوئی،سری قابلمه و چینی،پتو، اتو و قاشق چنگال توسط دو نهاد انقلابی سپاه و کمیته امداد اهداء شد.

وی تصریح داشت: در سال جاری در مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کازرون و ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون 9واحد مسکونی جهت خانواده هاس نیازمند در شهرستان کازورن و بخش مرکزی، بخش خشت و کنارتخته و بخش گره و بالاده تکمیل و به خانوادههای کم برخوردار تحویل داده شد.

سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل از مشارکت خیرین در برنامه بسیج سازندگی ناحیه تاکید داشت: با مشارکت خیرین در شهرستان کازرون و خصوصا مهندس نوذری وزیر اسبق نفت و دیگر خیرین و بزرگان شهرستان کازرون که امسال بیش از2000هزار بسته پوشاک شامل کیف و کفش، 3500بسته نوشت افزار و هزاران بسته معیشتی تهیه و در بین نیازمندان تقسیم شده است.

وی همچنین از عنایت و حمایت های سردار سرتیپ دوم پاسدار بوعلی فرمانده سپاه فجر فارس و سرهنگ پاسدا ر قزل سفلی که در سال جاری عنایت و همکاری در بحث موضوعات بسیج سازندگی به شهرستان کازرون داشته اند تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار