حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
ساری- در آستانه فرارسیدن سال نو و ماه مبارک رمضان رزمایش کمک های مومنانه در شهرهای مازندران با همت بسیجیان و حوزه های مقاومت و نیز گروه های جهادی برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۹۹۷۷۱
|
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران، رزمایش های کمک های مومنانه در هر مناسبت و ایامی در شهرهای مازندران تدوام دارد. این بار رزمایش کمک مومنانه در آستانه فرارسیدن سال نو و ماه مبارک رمضان به همت بسیجیان و گروه های جهادی آغاز شد تا همدلی ها همچنان ادامه داشته باشد.

نوروز مومنانه

توزیع ۱۰۰ بسته معیشتی بین خانوارهای نیازمند

حسینی فرمانده حوزه مقاومت بسیج احد سپاه آمل در گفتگو باخبرنگار بسیج در این شهرستان گفت: در آستانه سال جدید و ماه مبارک رمضان ۱۰۰ بسته معیشتی به ارزش یک میلیارد ریال توسط خیرین بخش امام زاده عبدالله (علیه السلام) و بسیجیان حوزه مقاومت احد تهیه و بین خانوارهای نیازمند توزیع شد.

توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و اقشارآسیب پذیر شهرستان تنکابن

۲۰۰ بسته معیشتی به ارزش یک میلیارد و هشتصد هزار ریال با همت قرارگاه جهادی سردار شهید محرمعلی مرادخانی ،خیریه هیات انصارالمهدی (عج) شهدای تنکابن، گروه جهادی میثاق و فرات،خیرین کار باخدا و وصال تهیه و بین اقشار آسیب پذیر و نیازمند توزیع شد.

 

 
ارسال نظرات
آخرین اخبار