حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده بسیج عشایر استان کرمان گفت: عشایر در تولید اقتصاد مقاومتی، امنیتی، سیاسی و تقدیم شهید به انقلاب، پیشرو هستند و مسئولان باید با نگاه راهبردی و جهادی درخدمت عشایر باشند.
کد خبر: ۹۴۹۹۷۸۲
|
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان، شهریار سیاری در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سازمان عشایری جنوب استان کرمان که در سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان برگزار شد، گفت: عشایر استان کرمان در سالهای پس از انقلاب، در همه عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، امنیتی و اجتماعی حضور فعال داشتند.

 
مسئول بسیج عشایر استان کرمان با اشاره به پرچم‌داری عشایر در اقتصاد مقاومتی، افزود: عشایر در مباحث امنیتی و دفاعی هم بیش از یک هزار و ۲۰۰ شهید را به انقلاب اسلامی ایران تقدیم کردند.
 
شهریار سیاری ضمن اشاره به مشارکت ۹۰ درصدی عشایر در آخرین انتخابات، خاطرنشان کرد: درقبال خدمات عشایر به انقلاب، وظیفه مسئولان سنگین است که باید با نگاه راهبردی و جهادی به جامعه عشایر خدمت کنند.
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار