حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از بدو تاسیس تاکنون 89 هکتار فضای سبز با 113 هزار اصله نهال و درخت با آبیاری قطره ای 184 کیلومتر هچنین 6 هکتار گلکاری و چمن در شهرک ها و نواحی صنعتی مختلف استان ایجاد شده است.
کد خبر: ۹۴۹۹۸۰۴
|
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۲

به گزارش خبرگزاری بسیج، سهیل مرادی نژاد مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد در آئین غرس 500 نهال اشجار به نمایندگی از 2 هکتار فضای سبز ایجادی سال جاری در سطح شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی افزود: از آنجا که ما می خواهیم صنعت سبز داشته باشیم و یکی از ارکان آن ایجاد فضای سبز است می بایست به سمت ایجاد فضای سبز حرکت کنیم لذا با همین رویکرد سیاست ها و برنامه های مدونی در سطح شهرکها و نواحی صنعتی تعریف و در حال پیگیری و اجرا می باشد .

وی بیان کرد: از مجموع بیش از 673 هکتارعرصه فازعملیاتی بیش از 89 هکتار از اراضی در شهرک ها و نواحی صنعتی تابعه استان زیر پوشش فضای سبز قرار دارد.

مرادی نژاد با اشاره به اهمیت ایجاد فضای سبز و حفاظت از محیط زیست در شهرک ها و واحدهای صنعتی،گفت: براساس قرارداد بین شرکت شهرک های صنعتی و صاحبان سرمایه مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی 15 درصد از مساحت زمین واگذار شده به صاحبان صنایع و ۱0درصد از اراضی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی که در مجموع 25 درصد اراضی طبق تعهدات این شرکت می بایست زیر پوشش فضای سبز قرار گیرد، که تحقق این مهم مستلزم همکاری و تلاش صنعتگران و سرمایه گذاران عزیز می باشد .

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام شده در سال آینده نیز بیش از 2.5 هکتار از اراضی شهرک ها و نواحی صنعتی استان زیر پوشش فضای سبز قرار خواهند گرفت.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار