حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
حیدری گفت: اردوهای راهیان نور در گام دوم انقلاب یکی از روش‌های موثر جهادتبیین و آشنایی نسل سوم و چهارم انقلاب با اهداف و آرمان‌های والای شهدا و ایثارگران است که می تواند الگوهای موفق و حماسه‌های ماندگار و هویت ساز را به نسل‌های نوجوان و جوان معرفی کند.
کد خبر: ۹۴۹۹۸۱۷
|
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸

به گزارش خبرنگار بسیج در زاهدان، منیره حیدری،فرمانده حوزه مقاومت طلاب شهیده ترکان زاهدان، با بیان اینکه اعزام طلبه های بسیجی به اردوهای راهیان نور با هدف انتقال فرهنگ ایثارو شهادت است گفت: مهمترین اهداف سفر راهیان نور نیز علاوه بر زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا و بیان ایثارگری و رشادت های دلاورانه ی آن ها،ادامه دادن راه شهیدان است.

وی در ادامه افزود: تعداد ۱۲٠ طلبه بسیجی خواهر در قالب یک دستگاه اتوبوس از شهرستان زابل و دو دستگاه اتوبوس از زاهدان در اسفندماه امسال اعزام شدندـ

فرمانده حوزه مقاومت طلاب شهیده ترکان زاهدان خاطرنشان کرد:در این اردوی شش روزه ۱۲٠ طلبه خواهر بسیجی از نزدیک با مناطق جنگی و با فرهنگ ایثار، شهادت و جان‌فشانی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس آشنا می‌شوند.

منیره حیدری، خاطرنشان کرد: اردوهای راهیان نور در گام دوم انقلاب یکی از روش‌های موثر جهادتبیین و آشنایی نسل سوم و چهارم انقلاب با اهداف و آرمان‌های والای شهدا و ایثارگران است که می تواند الگوهای موفق و حماسه‌های ماندگار و هویت ساز را به نسل‌های نوجوان و جوان معرفی کند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها