حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: دفاع مقدس یکی از ماندگارترین اقدامات ملت بزرگ ایران اسلامی در طول همه این سال‌ها بود، پس باید برای ثبت و ضبط تجاربی که به دست آمده است، اهتمام ورزید.
کد خبر: ۹۴۹۹۸۲۶
|
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۲

به گزارش بسیج از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام سیدسلمان ذاکر، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، امروز 28 اسفند در جلسه هیئت اندیشه‌ورزی سازمان بسیج پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت که با حضور رحیم‌ عباس‌زاده، رئیس این سازمان در ارومیه برگزار شد، گفت: هشت سال دفاع مقدس یکی از ماندگارترین اقدامات ملت بزرگ ایران اسلامی در طول همه این سال‌ها محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه، پس لازم است، درراستای ثبت، ضبط و نگهداری از تجاربی که به دست آمده است، بیش از پیش اهتمام شود، ادامه داد: نباید رویدادها، تجارب و خاطرات آن ایام به فراموشی سپرده شود.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، نقش تعیین‌کننده نیروهای مردمی در آن سال‌ها را مورد اشاره قرار داد و گفت: همچنین اهمیت قاطعیت امام(ره) در تصمیمات مهم جنگ، تدبیر و عقلانیت در عرصه‌های دفاع مقدس و... را نباید مورد غفلت قرار دهیم.
حجت‌الاسلام ذاکر با بیان اینکه، در هشت سال دفاع مقدس نقش پشت جبهه به اندازه جبهه اهمیت داشت، ادامه داد: در آن سال‌ها مادران زیادی بودند، گرچه عزیزان و نورچشمان خود را به جبهه راهی کرده بودند، اما خودشان نیز متوقف نمی‌شدند.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، به تجربه ثابت شده است، حاضران در پشت جبهه اعم از مادران و خواهران به انحای مختلف درصدد بودند، کمک‌حال رزمندگان اسلام شوند، ادامه داد: بنابراین پیروزی‌های دفاع مقدس حاصل تلاش آحاد مردم بود.
رئیس سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه شهدای آذربایجان غربی در ادامه این جلسه بیان کرد:

 حرکت عظیم مردم در دفاع مقدس به تشخیص امام خمینی (ره) صورت گرفت.
وی با بیان اینکه، ملت ایران نه‌تنها در آن برهه حساس، بلکه در شرایط کنونی نیز گوش به فرمان ولایت‌فقیه هستند، اضافه کرد: با تبعیت از مقام معظم رهبری می‌توانیم، همه مشکلات را پشت‌سر بگذاریم.

ارسال نظرات
آخرین اخبار