مسئول شبکه خادمین راهیان نور گفت: خادمان شهدا باید دستاوردهای سفر معنوی راهیان نور را در خود حفظ کرده و حلقه وصل شهدا با جوانان باشند.
کد خبر: ۹۴۹۹۸۳۰
|
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، محمد رحیمی  ضمن حضور در یادمان شرهانی در جمع راهیان نور بیان کرد: خادمان شهدا باید هدف مشترکی داشته باشند و بدانند که برای چه‌چیزی در این منطقه حاضر شده‌اند.

 

وی افزود: جنگ، تلخ و سخت بود. هیچ جنگی شیرین و مطابق با میل انسان نیست، اما دفاع مقدس به دلیل حضور پررنگ خدا در دل‌های رزمندگان، دارای بُعد تربیتی و انسان‌سازی عظیمی بود که همین مسئله باعث ماندگاری ارزش‌های جنگ تحمیلی هشت ساله با وجود گذشت چندین سال می‌شود.

 

مسئول شبکه خادمین راهیان نور اظهار کرد: دفاع مقدس دانشگاهی بود که شهدایی چون حاج‌قاسم سلیمانی، شهید حمید باکری، شهید شاهرخ ضرغام و شهید حاج‌حسین خرازی را از نقطه صفر به نقطه اعلا رساند.

 

وی افزود: این دانشگاه تربیتی هنوز تمام نشده و همچنان ساری و جاری است. خادم‌الشهدا، دانشجویی از دانشگاه تربیتی شهداست. یک خادم به منظور آموزش سبک زندگی شهدا و پیاده‌سازی آن در رفتار خویش و تحت‌تأثیر قرار دادن دیگران در این مناطق حضور می‌یابد.

 

رحیمی گفت: خدام پس از بازگشت ۲ مأموریت مهم دارند؛ اول باید دستاوردهای این سفر معنوی را در خود حفظ کرده و هرگز خود را تسلیم شیطان نکنند. دوم آنکه مبلغ خوبی برای شهدا باشند و حلقه وصل شهدا با جوانانی که طعم این حضور را نچشیده‌اند، قرار بگیرند.

ارسال نظرات