حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سردار علیرضا حیدرنیا، فرمانده سپاه استان البرز از عوامل سازنده مجموعه تلویزیونی "فصل ایستادگی" و اهتمام مدیر کل صدا و سیمای البرز در ارائه و انتشار برنامه های ماندگار سپاه و بسیج تقدیر و تشکر کرد.
کد خبر: ۹۴۹۹۸۹۴
|
۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، سردار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز، گفت: برنامه فصل ایستادگی برنامه ای است که به همت همکاران خوبم در روابط عمومی و تبلیغات سپاه استان تهیه شده است و سعی دارد گوشه ای از زحمات و تلاش‌های همکاران عزیزم در سپاه و بسیج را منعکس کند.

وی افزود: پیرو فرمایش رهبر انقلاب که فرمودند اقدامات گسترده بسیج را هنرمندانه به اطلاع مردم برسانید، از عوامل سازنده این برنامه تقدیر و تشکر میکنم و امیدوارم که این برنامه خوب در سال ۱۴۰۲ با جدیت و قوت بیشتری ادامه پیدا کند.

سردار حیدرنیا همچنین از اهتمام مدیرکل صدا و سیمای استان البرز، دکتر مقدسی، در ارائه و انتشار برنامه های ماندگار سپاه و بسیج تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/ ر

ارسال نظرات
پر بیننده ها