حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تبریز- مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: در آستانه شب عید و ماه مبارک رمضان ، در راستاي حمايت از مصرف کنندگان و ایجاد تعادل در بازار 300 تن مرغ منجمد و 719 تن شکر در آذربایجان شرقی توزیع خواهد شد.
کد خبر: ۹۴۹۹۹۰۳
|
۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، منوچهر رحمانی در گفتگو با خبرنگاران گفت: از 300 تن مرغ تخصیص یاقته  150 تن مرغ مخصوص عرضه در شهر تبریز است و 150 تن نیز در شهرستانهای استان توزیع خواهد شد.

وی از توزیع 719 تن شکر خانوار در دهه اول فروردین خبر داد و افزود: شکر با قيمت هركيلو 18 هزار تومان(قیمت عمده تحويل درب انبارهاي اداره كل غله و خدمات بازرگاني استان) و مرغ منجمد هر کیلو 40 هزار تومان درب پشتیبانی و 43 هزار تومان قیمت مصرف کننده عرضه می‌شود.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی ادامه داد: توزیع شکر و مرغ منجمد در فروشگاه‌هاي زنجيره اي، تعاوني‌هاي مصرف ، تعاون روستايي و 40 غرفه عرضه کالاهای اساسی که به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان در سطح تبریز و شهرستانها ایجاد شده انجام می گیرد.

رحمانی بیان کرد: شكر خانوار در بسته هاي 3 كيلويي به قيمت 61 هزار و 500 تومان به مصرف كننده نهايي عرضه می شود.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین
آخرین اخبار