حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
روایتی از فعالیتهای گروه جهادی شهید محمدی در سیستان و بلوچستان:
مدیر قرارگاه شهید محمدی در سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بسیج به اهم فعالیتهای جهادی این گروه پرداخت.
کد خبر: ۹۴۹۹۹۳۱
|
۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۳
 

از ساخت مدرسه تا تولید کیف در دلگان

 

مدیر قرارگاه شهید محمدی در سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بسیج به اهم فعالیتهای جهادی این گروه پرداخت.


حامد آقا خانی مدیر قرارگاه شهید بهنام محمدی در استان سیستان و بلوچستان شهرستان دلگان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج،عنوان کرد: تاکنون موفق شدیم ۲۰ باب خانه و دوباب مدرسه را بر بازسازی و مرمت کنیم.

وی با اشاره به اینکه بهسازی و آسفالت بین مزارع از دیگر اقدامات این گروه جهادی در شهرستان دلگان است، گفت: با همکاری گروه جهادی قرارگاه شهید بهنام محمدی, موفق شدیم ده هزار متر مکعب بهسازی و آسفالت بین مزارع در شهرستان دلگان را به پایان برسانیم.

از ساخت مدرسه تا تولید کیف در دلگان

این جهادگر بسیجی با بیان اینکه اجرای برنامه‌های فرهنگی، علمی و معیشتی از دیگر ا قدامات ما در دلگان است، تصریح کرد: آموزش و توانمندسازی و مهارت آموزی در راستای تولید کیف و جاکارتی از دیگر برنامه‌های گروه جهادی ما است که موفق شدیم با کمک گروه جهادی محمد رسول الله تهران و مشارکت گروه جهادی حضرت معصومه در دلگان انجام دهیم. افزودن بر این یک نوع خدمات طب سنتی و اسلامی نیز در دلگان به سرانجام رساندیم.

وی با اشاره به اینکه فعالیتهای ما ذیل قرارگاه ملی دنبال می‌شود، گفت: برگزاری اردوهای فرهنگی، علمی از دیگر برنامه‌های ما است که با همکاری شهرها و استانهای دیگر دنبال می‌شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین