حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
امیر سرتیپ بیدادی یادمان‌ شهدا، سند زنده دوران دفاع مقدس هستند، اظهار داشت: ارتش همواره به سفر راهیان‌نور به چشم یک آوردگاه فرهنگی نگاه کرده و رشادت‌های شهدا و رزمندگان دفاع مقدس را بیان می‌کند که می‌توان از این مهم به عنوان یک عنصر اساسی در جهاد تبیین استفاده کرد
کد خبر: ۹۴۹۹۹۴۳
|
۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، امیر سرتیپ حمزه بیدادی،فرمانده قرارگاه جنوب غرب ارتش با اشاره به برپایی نمایشگاه‎های راهیان‌نور در این منطقه گفت: زائرین سرزمین نور به رسم هر ساله از منطقه عملیاتی جنوب غرب بازدید می‌کنند و ارتش جمهوری اسلامی ایران آماده میزبانی از مردم میهن اسلامی است.

وی با بیان این که یادمان‌ شهدا، سند زنده دوران دفاع مقدس هستند، افزود: ارتش همواره به سفر راهیان‌نور به چشم یک آوردگاه فرهنگی نگاه کرده و رشادت‌های شهدا و رزمندگان دفاع مقدس را بیان می‌کند که می‌توان از این مهم به عنوان یک عنصر اساسی در جهاد تبیین استفاده کرد.

فرمانده قرارگاه جنوب غرب ارتش به اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های دفاع مقدس عنوان کرد: در این دوره، یگان‌های ارتش با برپایی نمایشگاه‎های مختلف، موجبات استقبال شگرف بازدیدکنندگان از سراسر کشور را فراهم آورده‌اند.

امیر سرتیپ بیدادی با بیان این که حضور کارکنان ارتش در مرزها، موجب رضایت خاطر مردم این مناطق است، خاطر نشان کرد: امنیت مرزها، موجب ایجاد یک بستر مناسب برای پیشرفت، رشد و تعالی کشور است و مردم ایران اسلامی از امنیت ایجاد شده در مرزها، اطمینان خاطر دارند.

خبرنگار میثم پاشنگ 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار