خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسوول آشپزخانه قرارگاه راهیان نور سپاه استان قزوین:  
حسین افشارگفت: همزمان با ورود کاروان های راهیان نور روزانه بیش از ۳۹۰۰ پرس غذا در سه وعده طبخ و در بین زائرین توزیع می شود.
کد خبر: ۹۴۹۹۹۵۹
|
۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۳

قزوین_ به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج حسین افشار درگفتگو اختصاصی گفت: با توجه به آغاز اردوهای راهیان نور محلات روزانه بیش از ۳۹۰۰ پرس غذای گرم در سه وعده صبحانه ، نهار ، شام در بین زائرین توزیع خواهد شد .

افشار در ادامه افزود : یکی از مهمترین موضوعات در این آشپزخانه رعایت بهداشت و صنعتی کردن آشپزخانه که با عث شده است دو ریز غذا کم و کیفیت آن بالا برود.  

این مسوول در پایان افزود : امسال نیز با حضور۸ نفر از خادمین به طور شبانه روز در حال طبخ و توزیع هستیم تا انشاله همان گونه که رزمندگان و شهدا با ایثار جانشان در این راه از خود گذشتگی کردند ما تیز بتوانیم گوشی از این جانفشانی ها را که جبران نخواد شد ادامه دهیم .

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار