خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
اصلی بیگی گفت:خوزستان، نقطه‌ای است که در آن توطئه‌ی دشمنان ناکام ماند؛ خوزستان منطقه‌ای است که در آن محاسبات دشمنان اسلام غلط از آب درآمد.
کد خبر: ۹۴۹۹۹۶۰
|
۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۲

قزوین _به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین، سرهنگ اصلی بیگی فرمانده سپاه شهرستان قزوین در مراسم بدرقه زائران مناطق عملیاتی جنوب بیان کرد: تعداد ۴۰۰نفر از مردم شهرستان قزوین از تاریخ ۲۸اسفند الی ۲ فرودین بمدت ۴ روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می کنند.

وی نکته‌ی اصلی و کلیدی در اردوهای راهیان نور را ایجاد زمینه برای «زیارت با معرفت» دانست و عنوان کرد:باید حماسه‌ی شگفت‌آور هشت سال دفاع مقدس که ملت ایران توانست با دست خالی و با توکل بر خدا در برابر یک تهاجم گسترده‌ی بین‌المللی بایستد و موفق و پیروز بیرون بیاید، برای نسل جوان کنونی و نسلهای آینده شناسانده شود تا آنان با شناخت عظمت و تواناییهای این ملت، راه گذشتگان را با احساس امید و عزت ادامه دهند

سرهنگ اصلی بیگی در پایان افزود: زائران در این اردوها از مناطق عملیاتی طلائیه ، هویزه، پاسگاه زید،اردوگاه شهید باکری ، اروندکنار، علقمه، نهرخین، شلمچه، معراج شهدای اهواز بازدید می‌کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین